טכנולוגיה יהודית ומאבטחי נשיא ארה"ב

הם היו שלושה, חליפות מחוייטות מעט הובילו אל גזר פניהם הצנוע בעלטה, נראו כמו סוכנים אמיתיים- למרות שמערך האבטחה של נשיא ארה"ב לא היה שם, לצידם.

technology-785742_640הפגישה התנהלה בשעה 02.33 לפנות בוקר, כמו שנקבע, הם אחזו במזוודה שחורה, נשא אותה הנציג המרכזי מביניהם, זה שהמילה האחרונה היא שלו, לקביעה האם ישתמשו בה …ואם ויוחלט אז לא!!!
האורות נצצו בשמיים. המטוס ניתז מעבר לעננים הסמויים אל מדינת ארה"ב הגדולה, שם ממתין להם "מספר 1".
שלוש פעמים התקשר מספר 1 לשאול לשלומם והאם הכל תקין- בקולו המחוספס והמתרגש מעט.
ההנחייה הייתה לספק להם כל שברצונם במהלך הטיסה, הכל כולל הכל, העיקר שיגיעו מפוקחים, משום חשיבותה של תוכן המזוודה, של שלושת הנוסעים.
 
הנחיתה התנהלה תחת מעטה חשאיות ממש, רכבי שרד ארוכים ליוו אותם מבטן המטוס אל עבר הלשכה הכחולה, של הנשיא, זה שמכריע במילה על גורל אנושות, אם יחליט…
 
הנשיא לחץ את ידיהם, הוא היה מעט מיוזע, הם הזדהו לפניו בשמותיהם האמיתיים, ממש כמו שהוסבר להם על ידי הסוכנים שהדריכו אותם בארץ, הראשון אמר ששמו יריב, אחראי תוכן, השני אורי, אחראי על לימוד ברשתות האינטרנט העולמיות, השלישי אמיר, יוצא שייטת שמתנדב כל הזמן לתת הרצאות בקיבוצים ובעיירות.
הנשיא ביקש להבין איך המזוודה תואיל לו בניהול המערכה המתשת המתרגשת במדינתו.
אורי, מבית "קבלה לעם", הסביר על שיטה, נקראת שיטת המעגל, דרכה כל דבר שרוצים לשאול עליו ולקבל תשובה נכונה, ניתנת מייד!
אמיר לא עצר את עצמו והסביר על שיטת הפעלת המעגל, על עצם ישיבת כל המשתתפים בעיגול, כשכולם בעצם שווים זה לזה…. הנשיא בהשתוקקות שתה כל הבל מפיהם- מתרגש לקראת היכולת הבאה לתקן את המדינה וההפגנות הקשות בה…
כן, כך יכול להראות התרחיש הבא, כשלפתע יאזינו לתוכן החכמה, החכמה העליונה עליה הסביר אברהם בבבל לפני אלפי שנים ממש.

השאלה היא  למה בדרך מסתורית זו כפי המובע בסיפור, דווקא בחרנו להציג את האפשרות שאי פעם תתממש של נגישות ופתיחת השיטה, למה לא בדרך פשוטה וקלה, כבר היום?

להמשך