טכנולוגיה יהודית חלק אחרון

ממשיך מכאן

חיבה מלטפת התייצבה בשנינות בלחייהם של הישראלים, הם ניצפו דרך מצלמות המאבטחים כשהם מעדיפים כל הזמן לבצע ביחד, אכלו יחד, קראו  יחד, דברו יחד… משהו היה מראה עליהם כי זן תשישות לא מתקיים ביניהם, כמו וכוחות מתייצבים בהם משום האיחוד שהתנהל.

 
חודש  נמס עבר לו , שלושת האזרחים עוטים החליפות כבר עשו דרכם לבית הנשיא כשהם נקראים כבר יועצי הנשיא הבכירים לביטחון הלאומי, יועצים שרק להם מותר לדעת עוד כמה סודות מדינה. 
 
הנשיא החל ביוזמה ותוך שבועיים מפגישתם עימו החליט כי יחל במתקפת חירום לאומית על איחוד העם- ולא חשוב כמה טנקים או פצצות אטום במחסני החירום, הוא הרי קלט המסר, העצומה נמצאת באיחוד ובחיבור! 
המעגל יכול לשמש  כמכשיר מעולה ללימוד בכל תחום, בבתי ספר ולימודי אוניברסיטה,  לסכסוכי זוגיות ולאירועי כעס ושנאה,  מכל תחום וסיבה בעולם כולו אם קיים.
 
ההתקפה לאיחוד החלה והנשיא הורה כי בכל מסגרת תתנהל היא, במהרה השיטה החלה לזרום בקרב העם, בבתי הספר בצורת סדנאות לפתרון סכסוכים בין הילדים, קורסים למובטלים וקורסים לזוגות העומדים להיות הורים… בעצם לכל צורת מעבר.  מהרה, השיטה החלה לפלוש בצורתה לעולם  מדינות שרק קלטו את הפוטנציאל בה החלו להטמיעה בכל שאפשרי, עתיד העולם נראה טוב משאיר פעם יכל להיות…. סכסוכי מדינות נפתרו בסדנאות שהתנהלו בין נציגים וראשי ממשלות, החל שלב מעבר האנושות לפיתוח חדש….. למשפחה!!
 
כללי הסדנה למשתתפים במעגל,  הם: 
אין חשובים יותר או פחות, כולם. שווים וחשובים ומאוד. 
לא שוללים ולא נאבקים בדברי המשתתפים, מלבד להוסיף. 
הפתרון לשאלה הנשאלת לא מגיע מיידע או יכול דיבור, אלא רק מהחיבור שנוצר במעגל
 
אז בואו נפעיל וביחד את … המעגל!!!