טכנולוגיה יהודית חלק 2

לחלק 1 ליחצו כאן

אז הנה, החכמה בתחילה ולמשך אלפי שנים, הסתירה עצמה מלהיראות בפומבי, ויותר מכך, היה ממש איסור להפיצה לכלל, והיום נהפוך הוא. כבר לפני 500 שנים כתב האר"י הקדוש כי על כל אדם, בן ובת, גבר ואשה, יהודי וגוי, כולם כולל כולם, ללמוד את החכמה, היא חכמת הקבלה, דרכה נציל את העולם.
כעת יש מתיחויות בעולם, בחירות בצרפת ומתיחות בגבול יפן- עם איום לממש פצצת אטום בשיגורה לאמריקה החזקה… מתיחויות באוקראניה ומלחמה מתשת רבת סבל בסוריה…ועוד.
נשאלת השאלה, האם לא ראוי ולא רצוי להסבירה בלי מעטה של סוכנים… לא עדיף כי היא תחסף פומבית כעת… ולא עפ"י התרחיש הנ"ל… שעלול אולי להיות בפועל עוד מאה שנה, לאחר אולי יסורים והרס של חצי מהאנושות…?
 
mouse-586244_640הנשיא הרכין מבט מעט וניכר כי עומד להציע משהו, יריב נשם בפתאומיות מתוח, "ספרו לי עוד" הוא אמר, "…למה לא פניתם אלי קודם לאירועים הקשים?!".
אמיר  לא השתהה, הוא ביקש מכמה מהמלווים, הסוכנים הצעירים ששומרים על הנשיא, לשבת סביבם, במעגל.
בבטחון חצי מעורער 2 מהם קבלו הוראה מהנשיא עצמו והתיישבו, לאחר אלפי שנות המתנה, התחיל המעגל הראשון, אלפי שנים של המתנה התפוצצו בקידת ראש של הנשיא מול מאבטחיו, נראה כי החזית החדשה נפתחה, החזית, לתיקון האנושות בכללה.
שיטת המעגל בנויה על מהלך של יצירת קשר בין המשתתפים, כל אחד ובתורו עונה לשאלה אותה העלו כנושא המעגל, לאחר מחזור אחד או כמה, מתגלה לה התשובה מפיהם של היושבים, הם מקבלים בהרגשתם ובהבנתם את התשובה לשאלה עליה הם חולקים.
על כל דבר בעולם ניתן להעלות ולדבר, ליישב ולפתור, לסדר ולתקן, לקבל עצה או להחליט הכי נכון ומהר…
למעשה, שיטת המעגל, היא בעלת היכולת היחידה בעולם הנותנת עצה מועילה וטובה, והכי חשוב… ומהר!!!
הנשיא מיהר אל עבר המשרד העליון, זה שהכניסה אליו מוגדרת בקוד "אליזבת ה 1", הוא חנך שם את שיא התפעלותו ממנה בהינף מבט שהשליך אל מפת אמריקה הגדולה והחזקה אשר עומדת להשתנות, שהרי נמסרה לו שיטה, אותה הציגו לעולם קבוצת מקובלים, הומצאה לעולם כדי להשרות אור ואהבה בכל.
צלצול חודר ופולשני גירד את צמרות הקירות כמו והרעידו אותו מנחלת השיעמום, הנשיא הביט במספר, וכבר הבין, השעה להפעלתה לא שקרבה, אלא שאין למעשה שום ברירה אחרת מלבד להפעילה במתכונת חירום ומהר, כעת ולכל העם.