קבל מייד ובחינם
דוח מיוחד
5 היסודות לניהול
מועדוני לקוחות

מועדון צרכנות

מחפשים דרכים להגברת נאמנות עובדים ?

מבקשים לתת לקהילה ערך מוסף וחיזוק כלכלי ?

 

מועדון צרכנות – הכוח שלך לתת יותר

 

מהו מועדון צרכנות ?

מועדון צרכנות הוא כלי עסקי המייצג קבוצת בעלי עניין או ארגון המתאגדים על מנת להגדיל את כח הקניה שלהם ואת האפשרות להתמודד על מחירים ותנאי קניה טובים יותר מול יצרנים, בעלי עסקים והחברות הגדולות במשק.

מעסיקים רבים היום מבקשים לשפר את נאמנות העובדים ולמתג עצמם כחברה בעלת צביון חברתי משתמשים בשירותי מועדון הצרכנות על מנת לספק לעובדים הטבות שונות בעלות ערך נתפס רב, אך בהשקעה כלכלית סבירה.

בעוד ימי הגיבוש והאירועים העסקיים הינם נקודתיים –מועדון הצרכנות מייצר קשר רגשי חיובי ורצוף בין המעסיק ובין חווית ההטבה וההשתייכות לקבוצה נבחרת אותה חווה העובד במימוש הטבות מועדון הצרכנים

כמו מעסיקים גם גופים אחרים כגון ישובים קהילתיים, מועצות, מלכרים ועוד פונים לשירותי הקמה וניהול מועדון צרכנות ופועלים על מנת לספק לקהילתם הטבות והנחות שונות.

כיום מוכרים מועדוני הצרכנים כגון "חבר" – לאנשי צבא קבע" ומועדון הצרכנים של הסתדרות המורים. כל אלו, מועדוני צרכנים טובים ומבוססים שאכן בכח הקניה שלהם השיגו הנחות, משמעותיות במגוון רב של דברים חיוניים לחיי היום יום.

 

מה ההבדל בין מועדון לקוחות למועדון צרכנות ?

מועדון לקוחות נוסד על ידי עסק, ומטרתו היחידה היא הגדלת רווחיו על ידי מיתוג מקצועי והגברת הקשר עם הלקוח.

מועדון צרכנות נוסד על ידי ארגון ומטרתו הטבות והוזלות לטובת חברי הארגון על ידי שיתופי פעולה עסקיים עם חברות מסחריות וגורמים אחרים.

מועדון צרכנות ממותג ארגון מאפשר הגדלת ההכנסה הפנויה של החברים, כמו גם פתרונות לשיפור איכות החיים, תוך ניצול יתרון הגודל של מסת החברים.

 

תחומי הפעילות של מועדוני צרכנות

תרבות הפנאי – הנחות והטבות בבתי קפה, מסעדות, בארים, הצגות, מופעים, מנויים לעיתונים ומגזינים ועוד.

פעילויות ספורט – הנחות והטבות במנויים לליגת העל בכדורגל ובכדורסל, מנויים למועדוני ספורט, קורסים וחוגי ספורט לילדים ומבוגרים. קורסי צלילה, שוברים לספורט אתגרי ועוד.

טיולים ונופש בארץ – שוברים לנופש כפרי בצימרים ואתרים ברחבי הארץ, טיולים יומיים וסופי שבוע בארץ

נופש – בבתי מלון ובתי הארחה, שוברי כניסה לאתרים ופארקים,מנויים לשמורת הטבע, שוברי פינוק וספא, שוברים לבילוי רומנטי, נופשונים וטיולים בחול ועוד

קורסים, חוגים ולימודים – הנחות והטבות במגוון סדנאות וימי עיון, לימודי העשרה, חוגים לילדים ולמבוגרים בתחומים שונים.

עולם הפעוט והילד – הנחות והטבות במגוון פעילויות יחודיות לילדים, אטרקציות, הצגות, ריהוט,

אופנה – הנחות במגוון חנויות אופנה סדנאות סטיילינג, שירותי איפור וכדומה

 

הערכים המנחים את מועדוני בצרכנות שלנו

מובילות ועוצמה – מועדון הצרכנות יוביל בהצעותיו העדכניות והחדשניות ביותר ויתקשר עם הגופים המסחריים המובילים בתחומם על מנת להציע את השירותים המתקדמים והאיכותיים ביותר.

שליחות – עובדי הארגון, או חברי מועדון הצרכנות הם המקור שלמענו ובזכותו אנו קיימים. אנו חשים זכות וגאווה לפעול למען עמיתים אלו בתחומי הצרכנות והרווחה וע"י כך לשפר את איכות חייהם.

חדשנות – מועדון הצרכנות יפעל באופן שוטף, להגדיל את מגוון המוצרים והשירותים ולהציע להם מוצרים ושירותים חדשים וחדשניים, בהתאם לצרכים המועלים בפניו ולחידושים בשוק

 

הקשר עם עמיתי המועדון

מועדון הצרכנות שלך יבסס את כוחו ואת יכולתו לסייע לחברי המועדון לחסוך ולהנות מההטבות באמצעות אתר אינטרנט או פורטל אירגוני, דיוור ישיר ודיגיטלי של מגזין עמיתים, מענה טלפוני אישי וישיר לכל שאלה וטיפול יעיל בכל בעיה

 

מתעניינים בהקמת מועדון צרכנות ? צרו עימנו קשר לקביעת פגישה