מוצרים מדהימים מישראל ומים המלח

ים המלח וכמובן בוץ ים המלח הופכים את ישראל למעצמה עולמית בכל הקשור לטיפול בעור, משחות, קרמים ומוצרים אחרים. קחו את המשאב הטבעי הזה ויחד עם תעשיית הסטארט אפ המקומית ניתן להבין עד כמה האפשרויות הן אינסופיות. כאשר המוצרים האלו פוגשים את מזג האוויר בצפון אמריקה או אירופה הם יכולים לעשות שינוי אמיתי – כאשר העור סובל בזמן החורף או נפגם משמש חזקה מדי בתקופה של שינויי אקלים קיצוניים יש הקלה למזור בדמות המוצרים הללו.

אז מהם המוצרים הישראלים המובילים או האהובים ביותר על הקהל העולמי? במקום הראשון אפשר למצוא את קרם ים המלח – קרם הידיים המינרלי של אהבה, עם מינרלים מדהימים ויכולות טיפוליות על סף הקסם אין פלא שהמוצר הזה מוביל את הרשימה. חברה מדהימה אחרת שנמצאת דווקא בגליל היא חברת לבידו, החברה הזו שכבשה את ליבם של גווינת' פלאטרו ואחרים מפיקה מוצרים טבעיים לטיפול בעור המבוססים על צמחים ואינם עושים שימוש בניסויים על בעלי חיים או צמחים אחרים. קרם העיניים שלהם זכה לביקורות מדהימות בעקבות התוצאות שהוא מספק.

מוצר אחר לשיפשוף העור הוא סוג של פטנט המאפשר לך להיפטר מהתאים המתים והיבשים שמצטברים על עורך בצורה פשוטה ויעילה המותירה תחושה נעימה של רכות לאחר הטיפול. מדובר בחברת לליין עם המוצר שלה לטיפול בעור. המוצר הזה פרט לטיפול המדהים מאפשר לחסוך זמן רב בכל פעם. החברה הזו שהתחילה כמשהו ישראלי ומוגבל כיום שולחת זרועות לכל רחבי העולם עם המוצר הפנטסטי הזה.

המוצר האחרון הוא סוג של נוסטלגיה, עוד מהימים שבהם לא מכרו שמני גוף, תכשירים לניקוי העור או מוצרי טיפוח מתקדמים יותר. מדובר באל סבון האלמותי של חברת נקה – סבון קשיח בריח לבנדר ששרד את כבלי הזמן. לא צריך לגשת לחנויות קוסמטיקה או טיפוח כדי להשיג אותו, הוא נמצא בכל סופרמרקט ובמחיר עממי למדי אבל זהו ללא ספק מוצר מוצלח מאוד ולא רק משום שישראלים רבים כל כך גדלו עליו אלא בשל התוצאות שהוא מספק: סבון ללא סבון המאפשר גם לתינוקות לעשות בו שימוש וגם לאנשים חסרי תקציב להפוך את האמבטיה שלהם לסוג של מיני ספא.